Rota Özel ambulans Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Van Hasta Nakil hizmetinde araçlarımız tam donanımlı olup, sağlık personellerimiz profesyonel ve tecrübelidir. Ambulans hizmetlerinin profesyonel olarak tam donanımlı olması ve tüm ekipmanların eksiksiz olması gerekir. Firmamız bu konularda olabildiğince hassas davranmaktadır. Rota Hasta Nakil hizmetimizde, acil ambulansımıza en az bir uzman sağlık personeli refakat eder. Hasta Nakil hizmetinde 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.
Araçlarımızda çok sayıda tıbbi ekipman ile donatılmaktadır her duruma hazırlıklı olarak hastamızı taşımaktayız. rota ambulans ile güvenli, konforlu ve profesyonel hizmet alın. Hasta nakilin tek adresi rota ambulans ile iletişime geçin.

Van Hasta Nakil

Hasta Nakil hizmetinde rota ambulans olarak her duruma ve olaya hazırlıklı olarak hastamızı naklediyoruz. Araçlarımız tam donanımlı olup çok sayıda tıbbi ekipman ile donatılmaktadır.
Van Özel Ambulans şehir içi ve şehir dışı hizmet alabilirsiniz. Hastaneden veya evden tüm illere ve ilçelere rota ambulans hastanızı nakledebilir. Van Hasta nakil ambulansında hasta sağlığı açısından sorunsuz gerçekleşmesi adına tam donanımlı ambulanslarımız ve ekipmanlarımız ile çalışıyoruz. Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, İpekyolu, Muradiye, Özalp, Saray ve Tuşba İlçelerine hizmet vermekteyiz.

Van Hasta Nakil Ücreti

Hasta Nakil hizmetinde kalite, konforlu ve tam donanımlı olan araçlarımız ile en uygun fiyatlı Van Hasta Nakil hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Van Hasta Nakil Hizmeti Özellikleri

Hasta Nakil Ambulanslarımızın Sağlık Bakanlığı ruhsatıyla ve denetiminde hizmet vermektedir. Hasta Nakil içerisinde en az 1 sağlık personeli ve 1 özel eğitimli sürücü mevcuttur. Hasta kabininin hastanın rahat edeceği şekilde bir uzunluk, genişlik ve yükseklik standartlarına sahiptir. Aracın transfer sürecinde hastaya müdahale edebilecek şekilde mobil bir hastane gibi donatılmıştır.

Van Hasta Nakil Özellikleri

  • Araçlar mobil bir hastane gibi donatılmıştır.
  • Tüm durumlara hazırlıklı çok sayıda tıbbi ekipman ile donatılmaktadır.
  • Hasta kabininin hastanın rahat edeceği şekilde bir uzunluk, genişlik ve yükseklik mevcuttur.
  • En az 1 sağlık personeli ve 1 özel eğitimli sürücü mevcuttur.
  • Tam donanımlı aracımız, profesyonel ve tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz.
  • Modern Ve Teknolojik Donanımı ve Tecrübeli Doktor Kadrosuyla 7/24 Hasta Nakil olarak hizmet vermekteyiz.
Bizimle İletişime Geçin