Rota ambulans İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Beşiktaş Özel Ambulans hizmetinde araçlarımız tam donanımlı olup, sağlık personellerimiz profesyonel ve tecrübelidir. Ambulans hizmetlerinin profesyonel olarak tam donanımlı olması ve tüm ekipmanların eksiksiz olması gerekir. Firmamız bu konularda olabildiğince hassas davranmaktadır. Rota özel ambulans hizmetimizde, acil ambulansımıza en az bir uzman sağlık personeli refakat eder. özel ambulans hizmetinde 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.
Araçlarımızda çok sayıda tıbbi ekipman ile donatılmaktadır her duruma hazırlıklı olarak hastamızı taşımaktayız. rota ambulans ile güvenli, konforlu ve profesyonel hizmet alın. Özel Ambulansın tek adresi rota ambulans ile iletişime geçin.

Beşiktaş Hasta Nakil

Beşiktaş Özel Ambulans

Özel Ambulans nakil hizmetinde rota ambulans olarak her duruma ve olaya hazırlıklı olarak hastamızı naklediyoruz. Araçlarımız tam donanımlı olup çok sayıda tıbbi ekipman ile donatılmaktadır.
Beşiktaş hasta nakilinde şehir içi ve şehir dışı hizmet alabilirsiniz. Hastaneden veya evden veya huzur evinden veya yoğun bakımdan veya komadan tüm illere ve ilçelere rota ambulans hastanızı nakledebilir. Beşiktaş Hasta nakil ambulansında hasta sağlığı açısından sorunsuz gerçekleşmesi adına tam donanımlı ambulanslarımız ve ekipmanlarımız ile çalışıyoruz.

Beşiktaş Özel Ambulans Ücreti

Özel Ambulans hizmetinde kalite, konforlu ve tam donanımlı olan araçlarımız ile en uygun fiyatlı Beşiktaş özel ambulans hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Yenibosna, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Zafer, Soğanlı, Siyavuşpaşa, Cumhuriyet ve Kocasinan semtlerine hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Özel Ambulans Hizmeti Özellikleri
Özel ambulanslarımızın Sağlık Bakanlığı ruhsatıyla ve denetiminde hizmet vermektedir. Özel ambulans içerisinde en az 1 sağlık personeli ve 1 özel eğitimli sürücü mevcuttur. Hasta kabininin hastanın rahat edeceği şekilde bir uzunluk, genişlik ve yükseklik standartlarına sahiptir. Aracın transfer sürecinde hastaya müdahale edebilecek şekilde mobil bir hastane gibi donatılmıştır.

Beşiktaş Özel Ambulans Özellikleri

  • Araçlar mobil bir hastane gibi donatılmıştır.
  • Tüm durumlara hazırlıklı çok sayıda tıbbi ekipman ile donatılmaktadır.
  • Hasta kabininin hastanın rahat edeceği şekilde bir uzunluk, genişlik ve yükseklik mevcuttur.
  • En az 1 sağlık personeli ve 1 özel eğitimli sürücü mevcuttur.
  • Tam donanımlı aracımız, profesyonel ve tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz.
  • Modern Ve Teknolojik Donanımı ve Tecrübeli Doktor Kadrosuyla 7/24 Özel Ambulans olarak hizmet vermekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin.

Bizimle İletişime Geçin